Rugby Club the Smugglers
Rugby Club the Smugglers

Piratelogo.pngVolg ons op Twitter  Volg ons op Facebook

Bestuur en clubfunctionarissen

Bestuur

Voorzitter en Jeugd: Rens Barnhoorn (E: rens@thesmugglers.nl)
Penningmeester: Jason Post (E: jason@thesmugglers.nl)
Secretaris en Vice voorzitter: Daan Rustemeijer (E: daan@thesmugglers.nl)
Rugbyzaken: Wouter Prast (E: wouter@thesmugglers.nl)
Commissaris Intern: Serge Barnhoorn (E: serge@thesmugglers.nl)
Algemeen bestuurs lid Sponsoring: Mark Rijff (E: mark@thesmugglers.nl)

Voor algemene vragen mailt u bestuur@thesmugglers.nl

Clubfuncties

Wedstrijdsecretaris: Daan Rustemeijer (E: daan@thesmugglers.nl T: 06 21 857 869)
Coach & Trainer: Colin Moore
Coach & Trainer: Franz Andriessen
Captain: Rens Barnhoorn
Vice-Captain: Leon van Haaften
Barbeheer: Peter Bakker
Webmaster: Luke Roberts & Serge Barnhoorn

 

Rugbyclub The Smugglers Velserbroek  |  T 023 5382512  |  bestuur@thesmugglers.nl
IBAN: NL28RABO0145834395 t.n.v. Rugbyclub The Smugglers
Webdesign, Techniek en Hosting: ivin