Rugby Club the Smugglers
Rugby Club the Smugglers

Piratelogo.pngVolg ons op Twitter  Volg ons op Facebook

Bestuur en clubfunctionarissen

Bestuur

Voorzitter: Serge Barnhoorn (bestuur@thesmugglers.nl)
Penningmeester: Jason Post (penningmeester@thesmugglers.nl)
Secretaris: Jeffrey van Norden (jeffrey@thesmugglers.nl)
Rugbyzaken: Arnold Hirdes (arnold@thesmugglers.nl)
Sponsoring: Mark Rijff (mark@thesmugglers.nl)

Voor algemene vragen mailt u info@thesmugglers.nl
Voor specifieke vragen over jeugd mailt u jeugd@thesmugglers.nl

Clubfuncties

Wedstrijdsecretaris senioren: Wil van Norden (E: wedstrijdsecretaris@thesmugglers.nl T: 06 1144 9691)
Coach & Trainer Jeugd: Nick de Custer (E: nick@thesmugglers.nl)
Coach & Trainer Senioren: Franz Andriessen
Vertrouwenscontactpersoon (VCP): Thijmen Broos
Barbeheer: Peter Bakker
Web & Social Media: Jeffrey van Norden

Senioren 1

Captain: Arnold Hirdes

 

Rugbyclub The Smugglers Velserbroek  |  T 023 5382512  |  bestuur@thesmugglers.nl
IBAN: NL28RABO0145834395 t.n.v. Rugbyclub The Smugglers
Webdesign, Techniek en Hosting: ivin