Rugby Club the Smugglers
Rugby Club the Smugglers

Piratelogo.pngVolg ons op Twitter  Volg ons op Facebook

Bestuur en clubfunctionarissen

Bestuur

Voorzitter: Rens Barnhoorn (E: rens@thesmugglers.nl)
Penningmeester: Merte Broos (E: penningmeester@thesmugglers.nl)
Secretaris: Serge Barnhoorn (E: serge@thesmugglers.nl)
Rugbyzaken: Leon van Haaften (E: leon@thesmugglers.nl)
Commissaris Intern: Serge Barnhoorn
Hoofd Sponsoring: Mark Rijff (E: mark@thesmugglers.nl)
Algemeen bestuurslid (promotie en socials): Jeffrey van Norden (E: jeffrey@thesmugglers.nl)

Voor algemene vragen mailt u bestuur@thesmugglers.nl
Voor specifieke vragen over Jeugd mailt u jeugd@thesmugglers.nl

Clubfuncties

Wedstrijdsecretaris senioren: Wil van Norden (E: wedstrijdsecretaris@thesmugglers.nl T: 06 1144 9691)
Coach & Trainer Jeugd: Nick de Custer (E: nick@thesmugglers.nl)
Coach & Trainer Senioren: Franz Andriessen
Vertrouwens Contact Persoon (VCP): Thijmen Broos
Barbeheer: Peter Bakker
Webmaster: Serge Barnhoorn
Social Media: Jeffrey van Norden

Senioren 1

Captain: Leon van Haaften

 

Rugbyclub The Smugglers Velserbroek  |  T 023 5382512  |  bestuur@thesmugglers.nl
IBAN: NL28RABO0145834395 t.n.v. Rugbyclub The Smugglers
Webdesign, Techniek en Hosting: ivin